Kaski 3. Bahar Futbol Turnuvası Sona Erdi

Kayseri Milletvekili adayı Dr. İsmail Tamer, KASKİ’de düzenlenen final maçına katılarak dereceye giren takımları ödüllendirdi

KASKİ 3. BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ

KASKİ Genel Müdürlüğü’nce 11 Nisan tarihinde başlayan “3. Birimler arası futbol turnuvası” bugün yapılan final maçının ardından sona erdi. Yağmur altında oynanan final maçını Kayseri Milletvekili Adayı Dr. İsmail Tamer’de izleyerek dereceye giren takımlara ödüllerini verdi.

Futbol turnuvasında, finale kalan Osmanlı ile Kanal Takımı kendi aralarında kıyasıya mücadele verdiler. Maçı Kanal Takımı 8-7 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. 

KASKİ Genel Müdürlüğünde çalışan personelin birbirleriyle kaynaşması ve birimler arası iletişimin güçlenmesi için düzenlenen futbol turnuvası bu yılda oldukça çekişmeli geçti. Geleneksel hale gelen turnuvada kurum çalışanları böylece stres atma imkânı da bulmuş oldu.

Kurumda üç yıldır futbol turnuvası düzenleniyor ve maçlar öğle tatilinde, KASKİ Genel Müdürlüğü futbol sahasında oynanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda turnuvayakurum çalışanları büyük ilgi gösterdi. 8 takım turnuvaya katıldı. 

Birimler arası dayanışmayı güçlendirmek için yapılan bu etkinlikte herhangi bir sakatlanma olmadan sonlandırıldı.