KASKİ, Yönetim Kurulu Üyesi’ni uğurladı

BÜYÜKKEÇECİ EMEKLİ OLDU

 

KASKİ Genel Müdürlüğü’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışan Abdullah Büyükkeçeci emekliye ayrıldı.

      

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinde birçok başarılı işlere imza atan Büyükkeçeci için bir veda yemeği düzenleyen KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan,“Abdullah Bey, gerek disiplinli ve özverili çalışmasıyla gerek iletişimiyle tüm personelimize örnek olmuş bir büyüğümüzdür. Kendisine bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluk diliyorum,” dedi. 

 

Veda yemeğine önceki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner Yıldız’ın da katıldığını ve başarılı çalışmalarından dolayı hazırlanan plâketi Büyükkeçeci’yeverdiğini belirten  KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, “Abdullah Bey; bir süre Karayolları’nda Şef Mühendis olarak görev yaptı. Daha sonra Melikgazi Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ’de çeşitli görevlerde başarıyla çalıştı. Yönetim Kurulu Üyeliği’nden emekliye ayrıldı,” dedi.

 

Duygusal anların sıkça yaşandığı veda yemeğine, KASKİ Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları’nın da katıldığını kaydeden Batukan, “Abdullah Bey yıllarca, Kayseri’ye başarıyla hizmet etmiş birisidir. Şimdiye kadar geçen tüm emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum,” dedi.

 

Kendisi için bir veda yemeğinin düzenlenmesinden oldukça memnun olan Büyükkeçeci ise, “Çalışma hayatım boyunca birçok tecrübe ve birikimim oldu. Bu tecrübe ve birikimlerimi bunda sonra da arkadaşlarıma aktarmaya hazırım. Hepinize başarılar diliyor, teşekkürlerimi sunuyorum,” dedi.