Salih Ulu 4. Bahar Futbol Turnuvası

KASKİ Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen futbol turnuvasını, bu yıl Skorer firması kazandı.

SALİH ULU 4. BAHAR FUTBOL TURNUVASI

KASKİ Genel Müdürlüğü’nce 4 yıldır düzenlenen birimler arası ‘Bahar futbol turnuvası,’ bu kez geçtiğimiz aylarda trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden, genç personelimiz Salih Ulu adına düzenlendi.

Turnuvanın 4 Mayıs pazartesi günü başladığını belirten KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mahmut Danacı konu hakkında şunları söyledi:

Bölgesel amatör liginde hakemlik yapan Kayseri Bölgesi Hakemimiz Salih Ulu ‘Bayburt Konursu ile Araklı Karadere’ maçını yönetmek için Bayburt’a giderken Gümüşhane yolunda elim bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmişti. Personelimizin adını yaşatmak için biz de kurum olarak bu sene düzenlediğimiz turnuvaya ‘Salih Ulu 4. Bahar Futbol Turnuvası’ adını verdik. Lig usulüne göre oynanan turnuvada Makine İkmal Dairesi Başkanlığı ile Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı 3.’lük ve 4.’lük maçını yaptı. Berka Temizlik ile Skorer’ın oynadığı final maçında ise Skorer firması kazanın taraf oldu.

3.’lük 4.’lük maçını Kayseri bölgesi hakemlerinden M. Emre Doğruer’in, final maçını ise Salih Ulu’nun abisi bölgesel hakemlerimizden Ahmet Ulu’nun yönettiğini belirten Mahmut Danacı, “10 takımın heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakalarını, çalışanlarımızın birlik ve beraberlik duygusunun pekiştirmek ve Salih kardeşimizin anısını bir kez yaşatmak istedik,” dedi.

Turnuva sonunda şampiyon olan takım sporcularına tablet bilgisayar hediye edildi.