KİBAAT II. Kademe Yapım Projesi

Mülteciler İçin Mali Yardım Programı FRIT (II) Kapsamında Yürütülen Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite Artırım Projesi İçin 28.02.2020 Tarihinde Paydaş Katılım Toplantısı Düzenlendi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi KASKİ Genel Müdürlüğü, Mülteciler İçin Mali Yardım Programı (FRIT-II) kapsamında Paydaş Katılım Toplantısı düzenleyerek gerçekleştirilecek hizmeti ilgili kamu kurumları ve vatandaşlarla istişare etti. “Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi 2.Etap Yapım Projesi” konu başlığıyla gerçekleştirilen toplantıya katılım sağlayan kamu kurum yetkilileri ile vatandaşlar bilgilendirilmiş olup, konuyla alakalı soru ve önerileri de not alınmıştır.

Paydaşlara, zamanında ve erişilebilir bilgi verilmesini sağlamak, görüş ve endişelerini ifade etme fırsatı sunmak ve sistematik bir paydaş katılım yaklaşımı belirlemek amacıyla düzenlenen toplantıların ilki Kocasinan ilçesinde, “Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi 2.Etap Yapım Projesi” başlığıyla gerçekleştirildi. Sürekli ve yapıcı bir ilişki sistematiği kurarak, projenin katılımcı ve topluluk dostu bir şekilde yürütülmesinin amaçlandığı toplantıda, Atıksu Arıtma Tesisinin çevresel ve sosyal etkileri hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Yapılan konuşmaların ardından katılımcılara atıksu arıtma tesisi projesi ile ilgili bilgiler verildi. Akabinde Kurumumuz yetkilileri tarafından tesisle ilgili katılımcılardan gelen sorular yanıtlanmıştır.

 İlgili Haberler (19.02.2020)

Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT) kapsamında yürütülen Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi (KİBAAT) II. kademe yapımı projesi için yapılacak olan Paydaş Katılım Planı ilk toplantısı Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisinde 28.02.2020 tarih ve saat 14:00'da gerçekleştirilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yüklü dosyalar

KİBAAT Paydaş Katılım Planı

indir / incele

Paydaş Katılım Planı Toplantısı